Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Κίνα Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Τα καλά προϊόντα και το κόστος είναι λογικά. Το Junpu με βοηθά πολύ!

—— Carlos

Ναι, WDM EDFA λειτουργεί καλά.

—— Jose

Τέλεια υπηρεσία, εκτός από τα χρήματα. Ευχαριστίες!

—— Φράνκο

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(21)
Κίνα Ενιαίο σκοινί OM3 μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc G652D G657A FC LC ΚΚ 12 πυρήνας 24 εργοστάσιο

Ενιαίο σκοινί OM3 μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc G652D G657A FC LC ΚΚ 12 πυρήνας 24
Επικοινωνία

Sc G652D G657A OM3 FC LC ΚΚ 12, οπτική ίνα MPO Patchcord 24 πυρήνων Διαταγή των πληροφοριών: ΤΥΠΟΣ ΙΝΩΝ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ 1 ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ 2 ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΤΥΠΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΜΠΟΤΑ 1. 9/125 1. SM simplex 1. SM simplex 1. 0... Διαβάστε περισσότερα
2021-03-26 10:24:00
Κίνα LC 1 σκοινί LSZH GJYXFCH μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών Ftth πυρήνων εργοστάσιο

LC 1 σκοινί LSZH GJYXFCH μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών Ftth πυρήνων
Επικοινωνία

LC 1 σκοινί LSZH GJYXFCH μπαλωμάτων καλωδίων πτώσης οπτικών ινών Ftth πυρήνων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις τυποποιημένες μορφές συνδετήρων, όλους ... Διαβάστε περισσότερα
2020-07-04 13:42:37
Κίνα 40G πυρήνες σκοινιού 8/12/24 μπαλωμάτων οπτικών ινών SM/ΚΚ/σκοινί μπαλωμάτων ινών OM3 MPO εργοστάσιο

40G πυρήνες σκοινιού 8/12/24 μπαλωμάτων οπτικών ινών SM/ΚΚ/σκοινί μπαλωμάτων ινών OM3 MPO
Επικοινωνία

40G σκοινί μπαλωμάτων ινών πυρήνων SM/MM/OM3 MPO εξοπλισμού 8/12/24 οπτικών ινών FAQ: Q1: Ποια είναι τα κύρια προϊόντα σας; Α: Καλώδιο οπτικών ινών, σκοινί μπαλωμάτων, προσαρμοστής, πλεξίδα, συνδετήρας, κοινή π... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:38:38
Κίνα Αρσενικό/θηλυκό 12 σκοινί 10GB Om3 Mpo Mtp μπαλωμάτων οπτικών ινών των FO στο μπλε χρώμα εργοστάσιο

Αρσενικό/θηλυκό 12 σκοινί 10GB Om3 Mpo Mtp μπαλωμάτων οπτικών ινών των FO στο μπλε χρώμα
Επικοινωνία

Αρσενικό/θηλυκό 12 σκοινί μπαλωμάτων ινών ινών Om3 Mpo Mtp σκοινιού 10GB μπαλωμάτων των FO Πίνακας παραμέτρου: Τρόπος Ενιαίος τρόπος Πολλαπλού τρόπου Πολωνικά UPC APC PC Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB Ε... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:37:30
Κίνα 10 ενιαίου τρόπου μέτρα σκοινιού MPO μπαλωμάτων στον αρσενικό OM3 ανεμιστήρα έξω Mpo Lc LC 8 πυρήνες εργοστάσιο

10 ενιαίου τρόπου μέτρα σκοινιού MPO μπαλωμάτων στον αρσενικό OM3 ανεμιστήρα έξω Mpo Lc LC 8 πυρήνες
Επικοινωνία

10meters MPO στο αρσενικό OM3 mpo lc 8Cores σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεμιστήρων LC έξω Εφαρμογές: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX, FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE & Σταθμός βάσης, Για την εσωτερική σύνδεση ODF, Για τη... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:36:59
Κίνα LC σκοινί G657A2 G652D OM3 OM5 MPO SM 10M μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα ανεμιστήρων UPC έξω εργοστάσιο

LC σκοινί G657A2 G652D OM3 OM5 MPO SM 10M μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα ανεμιστήρων UPC έξω
Επικοινωνία

LC σκοινί SM 10M μπαλωμάτων ΚΚ G657A2 G652D OM3 OM5 MPO ίνα ανεμιστήρων UPC έξω Περιγραφή: Ο συνδετήρας MPO είναι ένας τύπος του συνδετήρα ινών, ο οποίος χρησιμοποίησε συνήθως για τα πρότυπα μετάδοσης υψηλής τα... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:36:38
Κίνα Ενιαίο υπαίθριο Multicore MPO μπαλωμάτων τρόπου πολλαπλού τρόπου Apc Sc Lc Fc UPC σκοινιού εργοστάσιο

Ενιαίο υπαίθριο Multicore MPO μπαλωμάτων τρόπου πολλαπλού τρόπου Apc Sc Lc Fc UPC σκοινιού
Επικοινωνία

Apc Sc lc fc UPC JUNPU Multicore MPO ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου πολλαπλού τρόπου υπαίθριο Προδιαγραφή: Τύπος ινών: OS1 (9/125um) OM1 (62.5/125um) OM2 (50/125um) OM3 (10GIG) Τύπος συνδετήρων: MTP Υλικό ... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:36:14
Κίνα Singlemode G652D G657 LC UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0mm LC UPC πλεξίδα σκοινιού εργοστάσιο

Singlemode G652D G657 LC UPC μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0mm LC UPC πλεξίδα σκοινιού
Επικοινωνία

3.0mm LC UPC Singlemode G652D G657 LC UPC ινών οπτική πλεξίδα πλεξίδων Περιγραφή: Η πλεξίδα οπτικών ινών είναι σημαντική οπτικού network.they έχει τους ίδιους ή διαφορετικούς συνδετήρες που εγκαθίστανται στο τέ... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:35:43
Κίνα οπτικό simplex πλεξίδων σκοινιού μπαλωμάτων ινών Sc 0.9mm ή 3.0mm Singlemode εργοστάσιο

οπτικό simplex πλεξίδων σκοινιού μπαλωμάτων ινών Sc 0.9mm ή 3.0mm Singlemode
Επικοινωνία

οπτικό simplex πλεξίδων σκοινιού μπαλωμάτων ινών Sc 0.9mm ή 3.0mm Singlemode Δείκτης απόδοσης: Τύπος ινών Ενιαία ίνα τρόπου Πολυ ίνα τρόπου Παράμετροι SC/PC, FC/PC, LC/PC, ST/PC, MU/PC SC/APC, FC/APC, LC/APC, ... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:35:27
Κίνα APC Sc σκοινί 3.0mm 1meter G652D μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων για FTTH εργοστάσιο

APC Sc σκοινί 3.0mm 1meter G652D μπαλωμάτων οπτικών ινών πλεξίδων για FTTH
Επικοινωνία

APC Sc οπτική ίνα 3.0mm 1meter G652D πλεξίδων για FTTH Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Υψηλός - κεραμικό ferrule διοξειδίου ποιοτικού ζιρκονίου. 2. Ώριμη τεχνολογία και δυνατότητα παραγωγής, σταθερές ανταλλαξιμότ... Διαβάστε περισσότερα
2020-05-25 17:35:18
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|