Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Ειδήσεις
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕξωτερική καλώδιο οπτικών ινών

GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος

Κίνα Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Τα καλά προϊόντα και το κόστος είναι λογικά. Το Junpu με βοηθά πολύ!

—— Carlos

Ναι, WDM EDFA λειτουργεί καλά.

—— Jose

Τέλεια υπηρεσία, εκτός από τα χρήματα. Ευχαριστίες!

—— Φράνκο

Είμαι Online Chat Now

GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος

GYTC8S SM 24 Core Single Mode Fiber Optic Cable Outdoor Self - Supporting
GYTC8S SM 24 Core Single Mode Fiber Optic Cable Outdoor Self - Supporting

Μεγάλες Εικόνας :  GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: JUNPU
Πιστοποίηση: ROHS, CE, CCC
Αριθμό μοντέλου: Υπαίθριο σχήμα 8 οπτικό καλώδιο ινών πυρήνων
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Συσκευασία λεπτομέρειες: το ξύλινο εξέλικτρο αυτοφερόμενου GYTC8S λογαριάζει το οπτικό καλώδιο 8 ινών
Χρόνος παράδοσης: εργάσιμες ημέρες 1 ~ 10 βασισμένες στην ποσότητα
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 30000 χιλιόμετρο/χιλιόμετρα την εβδομάδα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες, υπαίθρια κεραία, δίκτυο FTTH FTTB FTTX, κεραία/αγωγός, δήμοι/συνεταιρισμοί/χρησιμότ Τύπος Fiber: G652D, OM3, G657A2,50/125,62.5/125
Αριθμός αγωγών: ≥ 10 Αρίθμηση ινών: 1-144 πυρήνας
Υλικό σακακιών: PE, LSZH Όνομα Προϊόντος: Υπαίθριο σχήμα 8 οπτικό καλώδιο ινών πυρήνων
Χαλαρό υλικό σωλήνων: PBT συσκευασία: 2KM/ROLL
Μέλος δύναμης: χαλύβδινο σύρμα
Υψηλό φως:

ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου υπαίθριο

,

θωρακισμένο καλώδιο υπαίθριο

 

GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος


Decsripttion

  • 2 4 6 8 12 αφαιρούν τον πυρήνα το corning αυτοφερόμενο GYTC8S G652D G655 G657A υπαίθριο θωρακισμένο ενιαίο πολυ σχήμα 8 τρόπου οπτικό καλώδιο ινών.

    GYTC8S είναι ένα χαρακτηριστικό υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών χρήσης για τις εναέριες εφαρμογές GYTC8S καλείται επίσης σχήμα που 8 καλώδιο λόγω της δομής του μοιάζουν με το σχήμα 8.

GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος 0

 

Εφαρμογή

  • Κυρίως υιοθετημένος στους όρους που με τη μέθοδο τοποθέτησης κεραίας και την έκταση κάτω από 100m, που επιταχύνουν την εγκατάσταση, και που σώζουν το καλώδιο αγγελιοφόρων και το οπτικό καλώδιο pothhook.

GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος 1

Οπτικά χαρακτηριστικά

Μέλος δύναμης

Διάσταση

2.4 (0.8*7) χιλ.

Υλικό

Χαλύβδινο σύρμα

Εξωτερική θήκη

Διάσταση

(9.2±0.3) mm× (16.5±0.5) χιλ. (4-24F)

(9.6±0.3) mm× (16.9±0.5) χιλ. (36F)

(10.1±0.5) mm× (17.4±0.7) χιλ. (48F/60F)

(10.7±0.5) mm× (18.0±0.7) χιλ. (72F)

(12.2±0.5) mm× (19.5±0.7) χιλ. (96F)

(14.8±0.5) mm× (22.1±0.7) χιλ. (144F)

Υλικό

PE

Χρώμα

Μαύρος

Συντελεστής μείωσης ινών στο καλώδιο

dB/km (1310nm)

≤0.36dB/km

dB/km (1550nm)

≤0.22dB/km

Αριθ.

Χαρακτηριστικά

Αξία παραμέτρου

1

Εκτατή δύναμη

Βραχυπρόθεσμος

2700N

Μακροπρόθεσμος

900N

2

Δύναμη αντίστασης συντριβής (N/100mm)

Βραχυπρόθεσμος

1000N

Μακροπρόθεσμος

300N

3

Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.)

Δυναμικός

20D

Στατικός

10D

4

Σειρά θερμοκρασίας

-40~+60°C

GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος 2
 
Συσκευασία
GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος 3
GYTC8S SM 24 υπαίθριος αυτοφερόμενος καλωδίων οπτικών ινών τρόπου πυρήνων ενιαίος 4
 
Σας προσκαλούμε ειλικρινά για να μας στείλουμε την έρευνα για τις περαιτέρω λεπτομέρειες.
Προσοχές Junpu για το κάθε ενιαίες λεπτομέρειες του προϊόντος για σας!

Στοιχεία επικοινωνίας
Hangzhou Junpu Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice Ma

Τηλ.:: 86-18868807126

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα